bilgi-sayar.net Menu

ADRES:

İnternetten Para Kazanma Yolları

Artık günümüzde herkes kolay yollardan para kazanmayı isterler.Bunun için yapacakları ilk şey Google’de “internetten para kazanmak” yazmaları olur.Ancak biraz okuyup araştırdıktan sonra para kazanmanın o kadarda kolay olmayacaklarını görürler.Bakın kazanamayacaklarını söylemiyorum kazanırlar ancak çok da kolay olmaz.
İnternetten para kazanma yolları hakkında o kadar video,kitap,makale vs var ki,bu konular hakkında açılmış o kadar site var ki insan nereden başlayacağını tam olarak bilemiyor doğal olarak.Bir çok insanda tam tersi internetten para kazanma yollarını para karşılığı insanlara satıyor ve öğretiyor.Yalnız bu internet ortamı sandığınız kadar güvenli bir ortam olmadığı için kendinize güvenilir kişiler bulmalısınız ve onlarla arkadaşlık etmelisiniz.İyi kavramı olduğu gibi kötü kavramıda vardır.Günlük hayatta dolandırıcılık kavramı malesef internet ortamındada bulunmakta.
Neyse konumuza dönelim.Genellikle bu işe atılanlar site açarak ve sitelerine reklam alarak para kazanmak isterler.Tabi bunu okuyunca hemen site açarak reklam alınca para avucunuza gelmez.Ayrıyeten PTC denilen sitelerde internetten para kazanma yöntemleri arasında önemli yer tutar.
Nedir bu PTC?

PTC, “Paid To Click” kavramının kısaltmasıdır. İngilizce olan bu kavram Türkçe’ye “Tıklama Başına Ödeme” şeklinde çevrilebilir.

Neden PTC?

Bu sistemi internet üzerinde bulunan diğer pek çok para kazanma sisteminden ayıran en önemli özelliği; para harcamadan ve bir şeyler pazarlamak zorunda kalmadan yapabileceğiniz, tamamen ücretsiz ve risksiz bir sistem olmasıdır.
Çoğu Ptc sitesinde günlük reklamlara tıklayarak belli bir ödeme limitine ulaştığında ödeme talep edebilir ve ödemenizi alabilirsiniz.Burada akıllara bir soru takılıyor:
“Ödememi Nasıl Alacağım?”
Ödemenizi internette en çok kullanılan sistem olan “Paypal” yöntemiyle alabilirsiniz.Paypal sitesinden alacağınız üyelikle ödemelerinizin oraya yatmasını sağlayabilirsiniz.
Evet üstü kapalı olay bundan ibaret diyebiliriz.Tabi başka yollar yok mu var tabi.Ancak o konular içine girdimi çıkılamayacak türden konular olduğu için bu yazıda bahsetmedim.Unutmayın internetten para kazanırken çok ama çok dikkatli olun…

Bir önceki yazımız olan Sigarayı Bırakma Yöntemleri... başlıklı makalemizde Sigarayı Bırakma Yöntemleri... hakkında bilgiler verilmektedir.

  • emre

    bir ara kullanmıştım.uzun vadede kazanabilirsiniz az ama bence ugraşmaya değmez

  • Eğleniyoruz

    uzun vadede PTC (Tıklama başına kazandıran sistemler).

  • para kazanmanın sırları

    güzel yazı